Алкидная эмаль ПФ-133 ТМ "Дніпровська вагонка"

emali-kraski-i-gruntovki-ot-proizvoditel

фасовка: 0,85 л;   2,5 л;   20 л.

ПП «ОПТІМА» пропонує унікальний продукт:

Алкідна емаль ПФ-133 ТМ «Дніпровська вагонка» є унікальним продуктом, який складається лише з високоякісних компонентів - світлий лак і пігменти від провідних світових виробників: Cronass, Basf, Sibo, Printon. Емаль високоглянсова, надзвичайно атмосферостійка, утворює міцне зчеплення з поверхнею, не має різкого запаху.

Тривалість збереження високих фізико-механічних і декоративних властивостей покриття, за умови двошарового нанесення ємалі ПФ-133, сягає 10 років.

Крім того, ПФ-133 "Дніпровська вагонка" потрібно в 2 рази менше, ніж традиційної емалі ПФ - 115. А залишається вона на поверхні мінімум в 2 рази довше! Тобто 2х2=4 - в 4 рази "Дніпровська вагонка" вигідніше за емалі ПФ - 115!

Зважаючи на слово "вагонка" в назві, цією фарбою можна фарбувати не лише вагони, а й будь-які металеві та дерев'яні поверхні.

Емаль ПФ - 133 "Дніпровська вагонка" - це продукт який дозволяє заощадити на всьому, окрім якості: на кількості фарби, на часі нанесення, на часі висихання, на часі до наступного фарбування поверхні, на терміні зберігання невикористаної фарби, а він, до речі, триває - 36 місяців.

Ті, хто вже користувався ПФ - 133 "Дніпровська вагонка", не повертаються до іншої фарби через легкість нанесення, слабкий запах і високі декоративні властивості.

Замовте  ПФ – 133 у ПП «ВКФ «ОПТІМА» та оцініть усі переваги інноваційного продукту на власному досвіді.

Наявні кольори
Применение

Перед застосуванням емаль ПФ-133 необхідно ретельно перемішати. Під час тривалого зберігання допускається утворення невеликого осаду, який розмішується при перемішуванні емалі в тарі. При необхідності (в залежності від в'язкості) розбавити емаль ксилолом, сольвентом, скипидаром або їх сумішшю до робочої в'язкості, але розчинника повинно бути не більше 10% від обсягу емалі. (Пам'ятаєте, що з застосуванням великої кількості розчинника погіршується покриваність емалі). Перед нанесенням емалі будь-яку поверхню бажано грунтувати для забезпечення поліпшених захисних властивостей і більш тривалої експлуатації покриття. Ми рекомендуємо грунтувати поверхню ґрунтовкою ГФ-021. Поверхню, попередньо, необхідно очистити від пилу, бруду, окалини, іржі, старої фарби, жирових забруднень, при необхідності обробити абразивом. Емаль рекомендується наносити в 2 шари пензлем, валиком або методом розпилення.